Over ons

Het VoorzieningenFonds Beheer bestaat uit de volgende personen. Drie bestuursleden, Erik Mes (voorzitter), Frank Wagelaar (penningmeester) en Richard Poelman (secretaris). Daarnaast drie vaste medewerkers, Elly Akkerman (projectmanager), Ruth Lammers (administratie) en Marion Poelman (financiën).

 

        Erik Mes
Voorzitter
erik@voorzieningenfonds.nl
           
        Frank Wagelaar
Penningmeester
frank@voorzieningenfonds.nl
           
        Richard Poelman
Secretaris
richard@voorzieningenfonds.nl

 

        Elly Akkerman
Projectmanager
elly@voorzieningenfonds.nl
           
        Marion Poelman
Financiële zaken
marion@voorzieningenfonds.nl
           
        Ruth Lammers
Administratie
ruth@voorzieningenfonds.nl